Yakından tanıdığınız Zülfü Livaneli bu defa soluksuz okunan, etkileyici ve unutulmaz bir roman ile okuyucu ile buluştu. Bir cinayet ile başlayan olaylar zincirinin okurları bambaşka dünyalara taşıdığı bir gerçek. Çünkü karakterler de, olaylar da hayatın içinden ve size çok tanıdık gelecek. Kardeşimin Hikayesi adlı bu eseri bir solukta okuyacaksınız. Livaneli’nin anlatım diline bir kez daha hayran kalacaksınız!

Kardeşimin Hikayesi, Zülfü Livaneli

Kardeşimin Hikayesi, Zülfü Livaneli

Unutmayacağınız Bir Hikaye: Kardeşimin Hikayesi

Hayatın dışında kalmayı tercih eden emekli bir inşaat mühendisi ile meraklı bir gazetecinin işlenen bir kadın cinayeti sayesinde tanışması, Kardeşimin Hikayesi adlı eserin de okuyucusunu olayların içine çektiği bölümü içeriyor. Bahsedilmesinden dahi çekinilen derin duyguları Zülfü Livaneli öyle bir dille kaleme alıyor ki, gerçek ve kurgu birbirine karışıyor. Türkiye roman kategorisinde yer alan eser kısa bir süre önce en çok arananlar kategorisinde de kendine bir yer buldu.

Yazar bu eserinde aşktan da bahsediyor. Aşkın derinliğinden, tehlikesinden, mutlulukta gelinen son nokta olduğundan ve en çok da karmaşıklığından bahsederek okuyucusunu da etkilemeyi henüz ilk satırlarda başarıyor. Her sayfasında yeni bir gerçeklik ile tanışmanızı sağlayan eser, tekrar tekrar okumak isteyebileceğiniz ender kitaplardan biri olmaya aday! Okuduğunuz her hikayenin içinde yeni bir hikaye bulmaya, çok bilindik gibi gelen her hikayeyi yeniden ve yeniden keşfetmeye hazır mısınız?  Nefes kesen roman size zamanı dahi unutturacak.

Yazar: Zülfü Livaneli

Kitap: Kardeşimin Hikayesi

ISBN: 9786050914443

Sayfa Sayısı: 330

Yayın Yılı: 2014

Yazıdaki Yorumlar
  1. müjdat ölenli

    Akıcı ve sade bir dil kullanılmış. Bakış açınızın ve hayal gücünüzün genişleyeceği bir kitap. Mutlaka okumalısınız.

  2. nurdane peşkin

    Dram aşk ve kardeşlerin bütün zorluklar bütün acıların karşısında hep bir arada olması güçlü olmaları hikayeye bir renk katmış , konu güzel.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*