Romantik kurgu kitapları kategorisinin en fazla satan kitaplarından grinin elli tonu duygusal ve erotik tarzda konusu, akıcı ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çekiyor. E.L. James imzalı kitap son zamanların en fazla satış rakamına ulaşarak kategorisinin yıldızı olmayı başardı. Aynı adlı filmle beyazperdeye taşınan kitap, cesur anlatımı ve sıra dışı cinsellik tasavvurları ile de çok eleştirilmişti.

 Grinin Elli Tonu Kitabının Konusu

Kitabın yazarı e.l. james Grinin Elli Tonu hikayesini parmak ısırttıran bir açıklıkla kaleme almış. Üniversiteden yeni mezun olan Anastasia Steele genç iş adamı Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde, karizmatik, son derece çekici, akıllı, fakat agresif ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Anastasia yine de onun cazibesine karşı fazla dayanamaz ve yakınlaşma arzusu aklını başından alır.

Anastasia’nın dişiliği, güzelliği, güçlü ve özgür ruhuna tepkisiz kalamayan Grey de bazı şartlar koşarak onun isteğini kabul eder ve aralarında sıra dışı bir yakınlaşma başlar.

grinin elli tonu

grinin elli tonu

İnanılmaz bir servete, sevgi dolu bir aileye sahip olmasına rağmen Grey şehvet düşkünü, tuhaf sex beklentileri olan biridir. Garip, sadomazoşist istekleri karşısında önce şaşıran, şoka uğrayan Anastasia, sonra ihtiras ve heyecanına yenik düşerek Grey ile birlikte olmaya başlar. İkili fazlasıyla cüretkar, tutkulu, dehşet verici bir fiziksel ilişki yaşar. Bir süre sonra Anastasia ihtiraslı aşkı Christian’ın kontrolden çıkan gizli yönlerini keşfeder…

Bir solukta okuyup bitirebileceğiniz Grinin Elli Tonu sizi şaşırtacak, heyecanlandıracak, romantik ve tutkulu bir aşk hikayesi, erotizmin doruklarda olduğu, fazlasıyla sıcak bir kitap!

 

Yazar: E.L. James

Kitap: Grinin Elli Tonu

ISBN: 9786055289836

Sayfa Sayısı: 576

Yayın Yılı: 2015

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*