8 farklı hikayeden oluşan bir derleme. Erken Kaybedenler ile zaman zaman duygusal yoğunluğa kapılacaksınız. 7 ile 17 yaş arasında gençlerin hayatlarından kısa hikayeler yer alıyor. Gençlerin iç dünyasını derinden açıklayan bir eser. Kitabı okurken bir yerde yaşanmış kesitlere mutlaka rastlayacaksınız.

Erken Kaybedenler ve Gerçek Yaşam Hikayeleri

Olaylar ve anlatılanların hepsi hayattan kesitler. Erken Kaybedenler yalın bir anlatımı sizlere sunar. Doğal ve akıcı anlatımı sayesinde kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Olaylar farklı kişiler etrafında geçse dahi anlatılanlarda aynı duygular var. Esprili bir anlatım ile güzel anlatılan eseri mutlaka okumalısınız.

erken kaybedenler

erken kaybedenler

Öykülerin hepsi birbirinden ilginç. Emrah Serbes duru bir anlatım kullanıyor. Ailesini kaybeden gençler, mahalle kavgaları ve aklınıza gelebilecek tüm çocukluk ve gençlik hikayeleri. Çocukların saf ve yalın halleri çok güzel bir dille anlatılıyor. Okuyucuyu her hikayesi şaşırtmasını bilen bir yazar. Önemli hikayelerin toplandığı kitapta mutlaka kendinizden de bir şeyler bulacaksınız. Anlatımı güzel olduğu için kısa sürede okunacak bir yapıt.

Güzel ve anlamlı hikayeler. Başucunuzdan ayıramayacak ve elinizden kesinlikle düşüremeyeceksiniz. Emrah Serbes ile farklı hayat hikayelerine bir bakış. Çok akıcı bir dil ile anlatılan eser, okurken sıkılmanız mümkün değil. Çok satanlarda yerini alan bir yapıt. Her yaş kesiminden herkesin okuyacağı bir kitap. Güzel anlatımı sayesinde sıkılmayacak ve elinizden düşüremeyeceksiniz. Kendinizden de kesitler bulabilir ve beğenerek tavsiye edebilirsiniz.

Yazar: Emrah Serbes

Kitap Adı: Erken Kaybedenler

Sayfa Sayısı: 141

Yayın Yılı: 2013

ISBN: 9789750506765

Etiketler:

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*