Türk Edebiyatının çocuk kitapları alanındaki en başarılı kadın isminin kaleme aldığı başarılı eser, son dönemlerin en popüler çocuk kitapları arasında kendisine yer buluyor. Profesyonel bir anne olan Şermin Çarkacı kaleminden çıkan bu eşsiz eser, çocuk dünyasına eşsiz bir yolculuk gerçekleştirirken, okuyucuyu da yanına etkin biçimde katıyor.

Çok Hayal Kuran Çocuk Hayalperestlere Elini Uzatıyor

Çarkacı tarafından kaleme alınan sitemizin çocuk öykü/hikaye kategorisinde yer alan Çok Hayal Kuran Çocuk isimli kitap, çocuk dünyasında hayallerinin muhteşem saflığını ve etkileyiciliğini net bir kalemle okuyucuya aktarıyor. Çocuklar için eşsiz ve özel bir dünyanın kapılarını aralayan kitap, Çarkacı’nın kaleme aldığı önceki kitaplarının devamı olarak yeni bir soluk getiriyor.

çok hayal kuran çocuk

çok hayal kuran çocuk

Başarılı kalem Şermin Çarkacı tarafından yaratılan Oyuncu Anne’nin düşler diyarındaki gezintinin çocuklara aktarıldığı bu eser, ona eşlik etmek isteyen herkesi eşsiz bir çocuk hayal dünyası içerisine çekiyor. Çocuklar için son dönemlerde kaleme alınan en ilgi çekici eser olması da oldukça yoğun şekilde ilgi görmesine yol açıyor.

Sitemizin çocuk öykü/hikaye kategorisinde yer alan Çok Hayal Kuran Çocuk isimli kitap, hayal kurabilenlerin ve bir çocuğun hayal dünyasında yolculuk edebilecek herkesi kendisine davet ediyor. Bu kişilere elini uzatan kitap ile birlikte çocuk dünyasının eşsiz hayal gücünden faydalanabilmek ve modern çağın tüm keşmekeşinden bir anlığına dahi olsa da kurtulabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu yüzden de günümüzde oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor.

Yazar: Şermin Çarkacı

Kitap Adı: Çok Hayal Kuran Çocuk

ISBN: 9786059795012

Sayfa Sayısı: 48

Yayın Yılı: 2015

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*